Окислювальна емульсія 12%

Окислювальна емульсія OXY 12%

Активатор чи емульсія окислююча від jNOWA Professional застосовується із засобами для фарбування або знебарвлення.

  • Спеціально розроблена формула окислювальної емульсії забезпечує оптимальну консистенцію  суміші з фарбою та пудрою, яка не тече.
  • М’яка кремова структура з ніжною консистенцією
  • Містить зволожуючі інгредієнти, що захищають волосся в процесі фарбування та знебарвлення
  • Не має різкого запаху
  • Подвійна система нумерації (% та VOL)

OXY емульсію 12% не радимо використовувати для фарбування біля кореня, не бажаний контакт цього окисника зі шкірою голови. В результаті робити даного активатора можна отримати фон освітлення волосся світліше на 3-4 рівня глибини тону.

Загальна порада, щодо використання окислювача с таким високим показником аміаку: здійснювати зміну кольору на жорсткому волоссю азійського типу.

Показник VOL в даного окисника - 40, це означає, що 40 хвилин фарбуюча суміш працює на висвітлення волосся, а решту часу на формування кольору. Рекомендований загальний час витримки на волосі 50 хвилин.

Випускається в наступних упаковках: пластикова банка з дозатором - 90 мл, 1000 мл., Doupack - 1300 мл.

ЗАМОВИТИ

 

СПОСІБ ЗАСТОСУВАННЯ: змішати окислювальну емульсію в необхідній пропорції із засобами для фарбування знебарвлення волосся. Пропорції для змішування згідно з інструкціями до засобів для фарбування знебарвлення волосся. Змішування обов`язково проводити у неметалевій тарі та неметалевими інструментами. Зміщувати потрібно до повного зникнення грудочок.

 

ЗАСТЕРЕЖЕННЯ: містить гідроген пероксид! Обов`язково використовувати захисні рукавички при роботі. Уникати контакту з очима. У разі потрапляння в очі негайно промити їх водою. Не використовуйте металеві предмети під час роботи з продуктом. Перед застосуванням необхідно провести тест на алергію. Не застосовувати при запаленнях шкіри голови та алергічних реакціях. У випадках прояви алергічної реакції обов`язково слід проконсультуватися з лікарем-дерматологом! Зберігати в сухому місці, недоступному для дітей! Уникати потрапляння прямих сонячних променів.


СКЛАД: AQUA, CETEARETH-7, HYDROGEN PEROXIDE, PROPYLENE GLYCOL, PARAFFINUM LIQUIDUM*, ACRYLATES/PALMETH-25 ACRYLATE COPOLYMER, SODIUM STANNATE, PHOSPHORIC ACID.

Інструкція OXY jNOWA Professional.pdf